Oslo s letenkami od 17 eur

Letenky do nórskeho mesta Oslo sú teraz v ponuke od 17 eur. Nájdite si váš termín a vyberte sa spoznávať severskú krásku. 

Hlavné mesto Nórska patrí medzi najdrahšie metropoly sveta. Môže sa popýšiť svojimi pamiatkami a modernými budovami. Mesto je tiež známe tým, že sa tu pravidelne odovzdáva Nobelova cena. 

Oslo ponúka množstvo parkov a miesta pre šport. Mesto obklopujú nádherné jazerá, ako je jazero Sognsvann alebo ostrovček v Oslofjorde. Ľahko sa sem dostanete loďkami, ktoré sú súčasťou mestskej dopravy. 

Oslo je výborné na kempingy a stanovanie je povolené takmer na všetkých miestach, dokonca aj na súkromných pozemkoch. Napriek tomu, že Oslo je drahé mesto, veľa atrakcií je dostupných zadarmo. V nedeľu je voľný vstup do všetkých múzeí, do národnej galérie sa tiež dostanete zadarmo. Na mieste môžete obdivovať pamiatky od Picassa, Moneta alebo Van Gogha. V parku Frogner zase narazíte na sochy úžasného nórskeho sochára - Gustava Vigelanda. 

Oslo očarí každého návštevníka krásnymi miestami, umeleckými skvostmi a ak vám vyjde počasia, môžete tiež vyskúšať kúpanie v Severnom mori. 

Lacné letenky Viedeň - Oslo a späť:

lacné letenky Oslo