Letenky na Seychely z Ríma alebo Milána len za 399 eur

Letieť na Seychely z Ríma alebo z Milána sa teraz oplatí. Letenky za skvelých 399 eur čakajú na vás. Zažite skutočný raj na zemi.

Ako si užiť dovolenku na Seychelách šikovne a lacno? Letenky z Ríma alebo z Milána sú teraz v ponuke len za 399 eur a tak si môžete dopriať trochu luxusu za naozaj úžasnú cenu.

Seychely sa rozprestierajú na približne 115 ostrovoch a menších ostrovčekov, ktoré ležia v západnej časti Indického oceánu blízko Madagaskaru. Tento exotický raj tvoria nádherné pláže, biely piesok, azúrové more, romantické zátoky a tropická flóra. Podľa legendy, keď Boh stvoril svet, bolo mu ľúto, že si raj môžu užívať iba anjeli, preto vzal kúsok neba a položil ho do Tichého oceánu. Nebo sa rozrástlo, zafarbilo okolité vody do tyrkysova a tak vznikli Seychely. A treba uznať, že sa mu to vydarilo náramne.

I keď sú Seychely turistami veľmi vyhľadávané, stále si zachovávajú svoj panenský obraz. Výnimočné scenérie, takmer nedotknutá príroda, unikátna fauna a flóra. Všetko presne tak, ako keď sa tu po prvý krát vylodili Francúzi.

Kedy je najlepší čas navštíviť Seychely? Súostrovie ovplyvňujú pasáty a spadajú do pásma tropických dažďových pralesov. Ideálne počasie je od mája do novembra, kedy fúka juhovýchodný vietor. Horúce počasie nastupuje od decembra do apríla a najchladnejšie je v júli a auguste. Teplota sa počas celého roka drží na príjemných 28 až 30°C.

Turizmus sa sústredí najmä na vnútorných ostrovoch Mahé, Prasle a La Digue. Najväčší z ostrovov je Mahé, ktorý je na severe prevažne hornatý a vhodný na turistiku a juh je ideálny na potápanie a šnorchlovanie. Na Mahé sa tiež nachádza hlavné mesto Victoria a medzinárodné letisko. Najkrajšie pláže sú Beau Vallon a Petit Andé, ktorú si domáci obyvatelia chránia a dá sa na ňu dostať iba po vlastných. Vôňa vás opantá na pláži Anse Souillac, ktorú obklopujú škoricové plantáže.

Letenky na Seychely z Ríma nájdete tu:

Letenky na Seychely z Milána nájdete tu:

lacné letenky seychely