Letenky Dublin už za 72 eur

V Dubline na vás čakajú úžasné prírodné scenérie, tradičné írske krčmičky, gajdy a možno aj nejakí škratkovia. Letenky do Dublinu priamo z letiska v Bratislave teraz už za 72 eur.

Dublin a jeho okolie je malebné mesto, ktoré láka svojou doslova rozprávkovou atmosférou. Táto krajina je opradená mnohými príbehmi, vikingskými mystikmi a zvukmi gájd. Obľúbenou zastávkou turistov sú írske krčmičky, kde vám radi načapujú tradičné čierne pivo. I keď počasie je väčšinou zamračené a daždivé, úsmev na tvári vám zaručene vyčarujú miestni obyvatelia, ktorí sú povestní svojimi vtípkami a vždy dobrou náladou.

Jedným z dôvodov, prečo by ste mali navštíviť Írsko, sú jeho úžasné hrady a pevnosti, ktorých je spolu 340. Určite nevynechajte najvýznamnejší symbol Dublinu, ktorým je katedrála Christ Church alebo Áras an Uachtaráin.

Za návštevu stojí i pevnosť Kilmainham Gaol, ktorá je považovaná za symbol boja za nezávislosť. Mnoho zaujímavosti o príprave írskeho čierneho piva sa dozviete v Guinness Storehouse & St James' Gate Brewery.

Unikátnym úkazom sú skalnaté útesy - Cliffs of Moher, týčiace sa do výšky až 214 metrov nad Atlantickým oceánom. Tieto skalnaté útesy lemujú až osem kilometrov pobrežia. Pohľad z útesov je úchvatný a mnohí budú určite súhlasiť, že to je nevyhnutná zastávka pri návšteve Írska.

Letenky do Dublinu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky dublin