Letenky do talianskeho Brindisi za 60 eur

Chcete si užívať horúce leto v Stredomorí? Čo takto talianska oblasť Apúlia. Máme pre vás skvelé letenky do mestečka Brindisi už za 60 eur.

Taliansko má množstvo turistov počas celého roka, či už je to Rím, Benátky alebo Florencia. Už menej návštevníkov zavíta aj na juh Talianska, do regiónu Apúlia, kde si môžete oddýchnuť na plážach, ktoré prezývajú talianske Maldivy.

Apúlia sa nachádza “v opätku¨ talianskej čižmy a je známa historickými mestami ako Lecce, Ostuni, Martina Franca alebo Brindisi.

Talianske mestečko Brindisi je asi 115 kilometrov vzdialené od Bari a leží priamo pri mori. V minulosti bolo dôležitým prístavom, z ktorého odplávali lode do Grécka a východného Stredomoria.

Najkrajšie pláž v tejto oblasti je Torre Guaceto s jemným bielym pieskom a zelenou vegetáciou typickou pre Stredomorie. Okolie Torre Guaceto je chránenou prírodnou rezerváciou. Dovolenka v Bridnisi je ideálna pre rodiny s deťmi. Počas sezóny si môžete do sýtosti užívať šnorchlovanie a tí aktívnejší napr. plachtenie alebo windsurfing.

Cena ubytovania

Priemerná cena ubytovania sa pohybuje okolo 50 eur na noc a je si z čoho vyberať. Mimo sezóny ľahko zoženiete ubytovanie okolo 30 eur na noc.

Letenky do Apúlie

Ak chcete cestovať do oblasti Apúlia, teraz je ten správny čas. Ryanair ponúka letenky do mestečka Brindisi s odletom z letiska Viedeň. Akciové letenky zoženiete už od 60 eur.

Spiatočné letenky Viedeň - Brindisi nájdete tu:

letenky brindisi