Letenky do Ríma z Bratislavy v lete od 56 eur

Lacné letenky do Ríma s odletom z Bratislavy má práve teraz v ponuke Ryanair. Rím sa oplatí navštíviť v každom ročnom období, obzvlášť vtedy, keď sú zaujímavé ceny. Najlacnejšie letenky začínajú už od 56 eur.

V lete je Rím určite najkrajší a vy si tak môžete naplno vychutnať toto “Večné mesto¨. Turisti sa sem opakovane vracajú a niet sa čomu čudovať. Rím je mesto, v ktorom dýcha história na každom kroku. Vrátite sa tu do minulosti, do čias starých Rímanov . Nachádzajú sa tu významné pamiatky, historické budovy, z ktorých každá rozpráva svoj príbeh. Nepochybne najznámejšou pamiatkou Ríma je Koloseum. Medzi ďalšie známe patrí Bazilika svätého Petra, Fontana di Trevi, Sixtínska kaplnka alebo Anjelský hrad. A tu zoznam zaujímavostí v Ríme určite nekončí. Môžete sa tešiť na priateľskú atmosféru mesta, vynikajúcu miestnu kuchyňu a skvelé kaviarničky. Určite sa sem budete chcieť vrátiť, lebo ako sa hovorí, Rím nestačí zažiť len raz.

Ak aj vy patríte medzi milovníkov Ríma alebo sa Rím nachádza na zozname miest, ktoré chcete navštíviť, určite vás poteší, že v lete sa dajú zohnať lacné letenky už od 56 eur. Priame lety do Ríma prevádzkuje Ryanair z letiska Bratislava. Let trvá 1 hodinu a 45 minút. V cene letenky máte i príručnú batožinu. Chcete zažiť jedinečnú atmosféru Ríma? Kupujte tieto lacné letenky.

Najvýhodnejšie termíny a ceny letenky: 23. – 28. august, 23. – 30. august

Lacné letenky do Ríma z Bratislavy:

lacné letenky Rím Ryanair