Letenky do Paríža z Bratislavy za 55 eur

Bonjour! Máme pre vás parádne letenky do Paríža na máj a jún. Navštívte Eiffelovku, Louvre, Sainte Chapelle a mnoho ďalších zaujímavých miest. Najlacnejšie letenky s odletom z Bratislavy začínajú už od 55 eur!

Ryanair v cene letenky poskytuje malú príručnú batožinu a za príplatok si môžete so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20 cm do 10 kg. 

Paríž je jedno z najkrajších miest sveta, ktoré ponúka mnoho úchvatných pamiatok. Môžete si užívať prechádzky jeho romantickými uličkami a kochať sa výhľadom na Eiffelovku v niektorej z malebných francúzskych kaviarničiek. Nie je sa čomu čudovať, že pre mnohých je Paríž láskou na celý život. 

Ak už ste v Paríži boli, vyberte sa tento krát spoznávať jeho nádherné okolie. Malebné údolia, vinice, zámky, hrady, jednoducho tá pravá francúzska romantika. Jedným z najväčších skvostov Francúzska je zámok Versailles, ktorý leží len 24 kilometrov od Paríža. Ľahko sa sem dopravíte vlakom alebo autobusom. Súčasťou Versaille sú čarovné záhrady a fontány. Cieľom vtedajšej mocnosti bolo vytvoriť záhrady tak honosné, aby ich každý obdivoval. A výsledok naozaj stojí za to. Veď, presvedčte sa sami!

Letenky do Paríža z Bratislavy a späť nájdete tu:

letenky paríž