Letenky do Milána z Viedne už od 70 eur

Odskočte si do Milána za nákupmi, pamiatkami, futbalom alebo vynikajúcim talianským jedlom. Letenky do Milána s odletom z Viedne zoženiete už od 70 eur.

Miláno je vždy skvelý nápad, či si už chcete vyraziť na krátky výlet alebo víkendový pobyt. Mesto módy má svoju jedinečnú uvoľnenú atmosféru a láka turistov z celého sveta. Na svoje si prídu milovníci nakupovania a luxusných značiek, ale i tí, ktorí chcú navštíviť Miláno pre jeho úžasné pamiatky. Prejdite sa Galériou Vittoria Emanuella, navštívte Milánsky dóm alebo si pozrite zblízka obraz Poslednej večere od Leonarda da Vinciho. Nemusíte sa vôbec vyznať v umení alebo histórii, aby tieto úžasné pamiatky na vás zanechali úchvatný zážitok.

Najznámejším symbolom Milána je Duomo di Milano (Milánsky dóm). Je úžasný nielen na pohľad, ale úžasný je aj výhľad z neho. Vystúpte až na jeho strechu či už zdolaním 250 schodov, alebo pre tých lenivejších výťahom a celé Miláno sa vám rozprestrie ako na dlani. Ak budete mať štastie, za pekného počasia uvidíte i vrcholky Álp.

Ak si chcete v Miláne urobiť radosť nákupmi, najznámejšie nákupné ulice sú Via della Spiga, Via Manzoni, Sant'Andrea a via Montenapoleone. Nájdete tu obchody tých najznámejších značiek.

Pre futbalových fanúšikov bude zážitkom návšteva štadiónu Giuseppe Meazza, ktorý je známy ako San Siro a je domovom miestneho AC Milano.

To pravé z Milána však nepochybne zažijete v uličkách mesta pochutnávajúc si na skvelých panzerotti, popíjajúc vynikajúcu taliansku kávu alebo lahodné víno a unášajúc sa nespútanou atmosférou tohto jedinečného miesta.

Letenky do Milána z Viedne nájdete tu:

letenky do Milána z Viedne