Letenky do Londýna z Bratislavy za 48 eur

Letenky do Londýna za skvelé ceny vždy potešia. Vďaka spoločnosti Ryanair si Slováci môžu zaletieť do tejto obľúbenej metropoly priamo z letiska v Bratislave. Spoznajte čaro Londýna, navštívte jeho úžasné pamiatky a odfoťte sa v červenej telefónnej búdke. Letenky do Londýna teraz len za 48 eur.

Ak rozmýšľate, kam vyraziť na výlet, Londýn je jednou z možností, kde toho zažijete naozaj veľa a pomerne lacno. Spiatočná letenka do Londýna priamo z Bratislavy začína už od 48 eur a ubytovať sa dá tiež ľahko a lacno. Vyskúšajte napríklad stránku airbnb.com, ktorá ponúka množstvo ubytovaní za rozumnú cenu.

Londýn je obľúbenou turistickou destináciou a je plný historických pamiatok, zaujímavých miest a atrakcií. Londýn nie je len Buckinghamský palác, Tower Bridge a Big Ben, i keď patria medzi jeho najznámejšie pamiatky a ak ste v Lodnýne po prvý krát, určite by ste ich mali navštíviť. K videniu je toho však oveľa viac.

Londýn je predovšetkým svetová metropola, v ktorej sa miešajú rôzne kultúry a náboženstvá. Vedeli ste napríklad, že tu môžete počuť viac ako 300 jazykov? Multikulturalizumus tiež prináša do Londýna jedlá z rôznych kútov sveta. Narazíte tu na vynikajúce thajské, čínske, indické, talianske a iné reštaurácie svetových chutí. Popritom si môžete dopriať tradičný anglický čaj o piatej, ktorý vám naservírujú s malým džemom a drobným pečivom.

V Londýne tiež narazíte na kúsok Ázie. Turisticky vyhľadávanou lokalitou je Soho a to najmä kvôli množstvu barov, klubov, reštaurácií a nočnému životu. Čínska štvrť sa nachádza severne od námestia Leicester a je neprehliadnuteľnou časťou Soho. Ocitnete sa tu akoby v úplne inom svete, kde narazíte na nápisy v čínskych znakoch, exotické vône, výborné jedlo a obchodíky s orientálnym tovarom.

Letenky do Londýna nájdete tu:

letenky do Londýna