Letenky do Izraela už od 73 eur

Kúpajte sa v Červenom mori, vychutnajte si jedlo vo výborných reštauráciach a zažite skvelý nočný život. Letenky do izraelského Eilatu sú práve v ponuke už od 73 eur.

Eilat je obľúbenou dovolenkovou destináciou v Izraeli, kde každoročne zavíta tisíce turistov. Zároveň to je najväčšie letovisko v Izraeli pre brehoch Arabského zálivu.

Eilat ponúka najmä úžasný podmorský svet Červeného mora. Môžete tu vidieť korálové útesy, ktoré sú domovom pestrofarebných rýb alebo si môžete zaplávať s delfínmi. Nachádza sa tu i potápačské centrum, v ktorom sa môžete zúčastniť potápačského kurzu. Ak si na potápanie netrúfate, urobte si výlet loďou s preskleným dnom alebo ponorkou.

Izrael je mekou historickým pamiatok. Medzi tie najväčšie patrí Chrám Božieho hrobu, ktorý sa nachádza za hradbami Jeruzalema. Za mestom sa nachádza púsť, ktorá je vynikajúcim miestom pre tých, ktorí sa túžia vyblázniť na štvorkolkách.

Asi 2,5 hodiny cesty od mesta Eilat sa nachádza Mŕtve more, ktoré je známe vďka svojim liečivým účinkom.

Okrem iného tu nájdete moderné hotely rôznych cenových kategórií, náhderné pláže, vynikajúce reštaurácie, množstvo aktivít, bary a nočnú zábavu.

Akciové letenky Bratislava - Eilat - Bratislava:

lacné letenky eilat