Letenky do Eilatu z Bratislavy za 40 eur

Predĺžte si leto a zaleťte si do Eilatu, obľúbeného izraelského letoviska na pobreží Červeného mora. Letenky s odletom z Bratislavy začínajú už od 40 eur.

Eilat leží na južnom cípe Izraela, na území Negevskej púšte. Obmývajú ho teplé vody Červeného mora. Je najväčším letoviskom v Izraeli a vyhľadávanou dovolenkovou destináciou aj pre rodiny s deťmi.

Miestne pláže sú skutočnou pastvou pre oči. Vytvárajú úžasný kolorit v kombinácii s modrou farbou mora a hnedými útesmi, ktoré pôsobia akoby boli natreté červenou farbou. Eilat je ideálne miesto aj pre tých, ktorí sa radi potápajú. Podmorský svet je domovom mnohých úžasných živočíchov. Okrem potápania sú tu možnosti pre mnohé vodné športy.

Určite sa oplatí navštíviť miestne podmorské centrum. Obrovské prírodné delfinárium bude zážitkom pre deti i dospelých. Môžete si tu dokonca užiť kúpanie s delfínmi. Izrael je tiež mekkou, čo sa týka historických pamiatok. Za hradbami Jeruzalema sa nachádza jedna z najvýznamnejších kresťanských pamiatok, ktorou je Chrám Božieho hrobu.

Milovníci dobrodružstva si môžu užiť zábavu na štvorkolkách v púšti, ktorá sa rozprestiera za mestom. Červené more je známe svojimi liečivými účinkami a ideálnym miestom pre relax a oddych. V Eilate nájdete množstvo nádherných pláži, špičkových hotelov, reštaurácii a bohatý nočný život.

Akciové letenky z Bratislavy do Eilatu a späť nájdete tu:

letenky eilat