Letenky do Dublinu z Bratislavy za 59 eur

V Írsku sa môžete tešiť na úchvatné prírodné scenérie, tradičné írske krčmičky, gajdy a možno stretnete aj na nejakých škriatkov. Letenky do Dublinu z Bratislavy ponúka Ryanair už za 59 eur. 

Írsko je krajina opradená mnohými príbehmi, vikingskými mystikmi a zvukmi gájd. Dublin, hlavné mesto Írska, vás doslova zláka svojou rozprávkovou atmosférou. Turisti radi navštevujú typické írske v krčmičky, v ktorých vám načapujú tradičné čierne pivo. Napriek tomu, že počasie je väčšinou zamračené a daždivé, miestnym úsmev na tvári rozhodne nechýba. Íri sú povestní svojimi vtípkami, humorom a dobrou náladou.

Jedným z dôvodov, prečo sa oplatí navštíviť Írsko, sú majestátne hrady a pevnosti, ktorých je v krajine až 340. Najvýznamnejším symbolom Dublinu je katedrála Chirst Church alebo Áras an Uachtaráin. 

Za videnie stojím i pevnosť Kilmainham Gaol, ktorá je symbolom nezávislosti. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o príprave írskeho čierneho piva, navštívte Guinness Storehouse & St James' Gate Brewery.

Najväčšou prírodnou atrakciou Írska sú Moherské útesy (Cliffs of Moher) týčiace sa do výšky 214 metrov nad Atlantickým oceánom. Útesy lemujú až osem kilometrov pobrežia a sú povinnou zastávkou pri návšteve Írska. 

Letenky do Dublinu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky dublin