Letenky do Dubaja z Viedne za 299 eur

Užite si luxusný Dubaj s letenkami už za 299 eur. Odlet je priamo z letiska Viedeň a môžete sa tak tešiť na vynikajúce počasie, horúce pláže, more a parádne dovolenku.

Dubaj sa často spája s bielymi piesočnými plážami, azúrovým morom a dekadentným luxusom. Stal sa doslova synonymum pre bohatstvo a prepych. Veď povedzte, kde inde na svete dokonca i policajti v Lamborghini, Ferrari alebo Bugatti.

Spojené arabské emiráty sa nachádzajú v juhozápadnej Ázii na Arabskom polostrove a tvorí ich sedem emirátov. Dubaj je druhým najväčší a zároveň tým najmodernejším. Miestni obyvatelia získali bohatstvo najmä z ťaženie ropy, ktoré investovali do rozvoja krajiny. A tak tu vyrástlo množstvo mrakodrapov, luxusné nákupné centrá, tie najlepšie hotely, zábavné parky a tiež také exkluzívne projekty ako vybudovanie nového ostrova.

Väčšina hotelov v Dubaji je so štyrmi až piatimi hviezdičkami, v ktorých vás privíta perfektne vycvičený personál a v interiéroch môžete obdivovať mramor alebo zlaté doplnky. Najznámejším hotelom je Burj Al Arab Jumeirah, ktorý je vybudovaný na umelom ostrove asi 15 km od centra mesta a s pevninou ho spája 280 metrov dlhý most. Luxusný hotel v tvare plachetnice kraľuje na najznámejšie pláži v Dubaji - Jumeirah Beach. Hotel má oficiálne 5 hviezdičiek, ale celosvetovo je považovaný za prvý 7-hviezdičkový hotel na svete. So svojou výškou 321 metrov patrí k najvyšším hotelom na svete.

Arabi sa pri výstavbe budov riadi heslom - vyššie, drahšie, exkluzívnejší. A už teraz spriadajú plány na nové megalomanské projekty.

Nájdite si ideálny termín a navštívte Dubaj s letenkami z Viedne za skvelých 299 eur.

Letenky do Dubaja nájdete tu:

letenky do Dubaja