Letenky do Barcelony za 23 eur

Urobte si výlet do perly Katalánska. Letenky do Barcelony priamo z Bratislavy teraz kúpite za neuveriteľných 23 eur. 

Do Barcelony sa každý zamiluje už na prvý pohľad. Barcelona ležiaca na pobreží Stredozemného mora je skutočným skvostom. Narazíte tu na úchvatnú architektúru a pohodovú atmosféru, ktorá sa nesie uličkami mesta. 

La Rambla je 1,2 kilometrový bulvár, ktorý spája Katalánske námestie a Kolumbov pamätník. V noci tu na vlastné oči uvidíte pravý španielsky temperament a nekonečnú zábavu. 

Barcelona je mesto Gaudího a jeho rukopis nájdete na mnohých miestach. Jeho najznámejšou stavbou a symbolom Barcelony je Sagrada Família. Táto najnavštevovanejšia španielska pamiatka patrí medzi najkrajšie stavby Európy. Zároveň je najvyššou európskou cirkevnou stavbou. Úchvatným dielom je tiež Park Güell, ktorý je čarovným miestom. Ďalšími Gaudího stavbami sú La Pedrera, Casa Batlló a Palau Güell. 

Španielsko je zárukou toho, že aj vaše chuťové poháriky budú mať jedinečný gastronomický zážitok. Z katalánskej kuchyne určite stojí za ochutnanie pincho pintxo, polievka la escudella i carn d'olla alebo Postre del Musico. 

Letenky do Barcelony z Bratislavy a späť nájdete tu:

letenky do Barcelony z Viedne