Letenky do Bangkoku z Viedne za 399 eur

Letenky do Bangkoku sú teraz v ponuke za výbornú cenu. Letí sa priamo z Viedne s obľúbenou leteckou spoločnosťou Royal Jordanian. V cene letenky je zahrnutá podpalubná batožina do 23 kg. Rezervujte čím skôr a navštívte Bangkok. 

Lacné letenky môžete rezervovať od apríla do mája 2020. Let je tam a späť a v cene letenky sú zahrnuté všetky poplatky a podpalubná batožina. Lacné ubytovanie v Bangkoku zoženiete cez Booking.com alebo Airbnb.com. Sezóna v Bangkoku je od novembra do februára, ale navštíviť ho môžete i v inom období. 

Bangkok je vstupnou bránou do juhovýchodnej Ázie. Patrí medzi najnavštevovanejšie a najrušnejšie mestá sveta. Je plný kontrastov od moderných mrakodrapov, cez nádherné pamiatky až po chudobné štvrte a slamy. Honosné stavby striedajú staré chrámy, z ktorých najznámejší je Grand Palace. Palác bol 150 rokov sídlom thajského kráľa, najvyššieho súdu i administratívnej vlády. Najstarší a najväčší chrám je Wat Pho. Nájdete v ňom 1000 podobizní Budhu. Najväčšia je socha ležiaceho Budhu, ktorá je pokrytá zlatými listami. Je dlhá 47 metrov a vysoká 15 metrov. 

Bangkok i celé Thajsko sa prezýva “krajina tisíca úsmevov¨ a hneď po prílete zistíte, prečo je tomu tak. Miestni obyvatelia sú veľmi milí a hneď pri príchode vás privítajú úsmevom. Bangkok stihnete preskúmať za pár dní a môžete sa potom vydať na ďalšiu cestu na niektorý z panenských thajských ostrovov. 

Letenky do Bangkoku z Viedne nájdete tu:

letenky Bangkok