Eilat z Bratislavy už od 49 eur

Červené more, výborné reštaurácie, vzrušujúci nočný život. Taký je Eilat. Navštívte Izrael teraz s odletom z letiska Bratislava už od 49 eur.

Eilat sa nachádza na juhu Izraela a je obľúbenou dovolenkovou destináciou pre turistov. Eilat je najväčším letoviskom v Izraeli pri brehoch Arabského zálivu.

Veľké prírodné delfinárium ocenia najmä rodiny s deťmi, pre ktoré bude kúpanie s delfínmi neopakovateľným zážitkom. Izrael je mekou historických pamiatok. Najväčšou kresťanskou pamiatkou je Chrám Božieho hrobu, ktorý sa nachádza za hradbami Jeruzalema. Za mestom sa nachádza púšť, ktorá je vynikajúcim miestom pre všetkých, ktorí si chcú užiť zábavu na štvorkolkách. Liečivé Červené more, ktoré je obklopené krásnymi horami, je ideálnym miestom na rekreáciu. Eilat obklopujú nádherné pláže veľké hotely, nachádzajú sa tu výborné reštaurácie a množstvo aktivít a rušnej nočnej zábavy.

Ryanair v cene letenky umožňuje zobrať i príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20 a hmotnosťou 10 kg a menšiu tašku s rozmermi 35x20x20 cm.

Najlacnejšie letenky ponúka Ryanair v termíne 16.3. - 23.3.2017. Nečakajte a využite akciové letenky za vynikajúce ceny práve teraz.

Akciové letenky Bratislava - Eilat - Bratislava:

Lacné letenky na Eilat už od 49 eur s Ryanair.