Agadir s letenkami už od 19 eur

Maroko je nádhernou exotickou krajinou, ktorá ponúka fascinujúcu históriu, prírodné krásy a nekončiace možnosti pre výlety, aktivity a voľný čas. Spoznajte Maroko už túto zimu! Letenky sú v ponuke od 19 eur. 

Agadir je prístavné mesto v Atlantickom oceáne ležiace na juhu Maroka. Je síce menej známe ako Marakéš, za to očarujúce a navyše za super cenu. Do Agadiru pravidelne lieta letecká spoločnosť Laudamotion z letiska vo Viedni. V cene letenky sú zahrnuté všetky poplatky a podpalubná batožina. 

Čo vidieť v Agadire?

Lákadlom Agadiru je jeho hlavná pláž, ktorá je v zimných mesiacoch plná turistov. Môžete si tak vychutnávať slnečné lúče, horúci piesok a kúpanie v mori, kým v našich končinách panuje zima. Paradise Valley je zase nádherné údolie s tyrkysovou vodou uprostred hôr. Cestou budete míňať berberské dedinky, až sa dostanete k veľkému vodopádu. Za videnie tiež stojí Národný park Souss-Massa, ktorý je domovom rôznych druhov exotických vtákov. O kulinársky zážitok budete mať postarané v niektorej z miestnych reštaurácií, kde môžete ochutnať marockú i svetovú kuchyňu. 

Letenky do Agadiru z Viedne nájdete tu:

letenky agadir