Výpredajové letenky do Štokholmu už od 12 eur

Tak tieto letenky sa naozaj oplatia. Zažite čarovný Štokholm, ktorý sa pravidelne umiestňuje medzi najkrajšími mestami sveta. Letenky s odletom z Krakowa sú teraz len za 12 eur. Poponáhľajte, v ponuke sú posledné voľné miesta.

Toto historické mesto sa rozprestiera na viac ako štrnástich ostrovoch medzi jazerom Mälaren a Baltským morom. Len máloktoré mesta sveta sa mu môžu vyrovnať v čistote a prírode. Kdekoľvek sa v Štokholme pohnete, narazíte na zelené plochy. Viac ako polovicu mestskej plochy tvoria parky, ktoré sú obľúbeným miestom pre piknik a šport. Štokholm je jednoznačne najzelenšie hlavné mesto Európy a zároveň i najmodernejšie.

Štokholm na prvý pohľad pripomína plávajúce mesto a i preto je často prezývaný "Benátky severu". Obklopuje ho vyše 10 000 ostrovčekov, ktoré tvoria Štokholmské súostrovie. Je pretkaný množstvom mostíkov a zálivov, pričom si stále zachováva tú pravú severskú atmosféru.

Letenky do Štokholmu

Či ste už plánovali navštíviť Štokholm alebo nie, teraz je tá správna chvíľa. Ryanair ponúka mega výpredajové letenky a to už od 12 eur. Odlet je síce zo susedného Krakowa, ale pri tejto cene to rozhodne stojí za to. V cene letenky máte príručnú batožinu s rozmermi 42 x 32 x 25 cm.

Čo vidieť v Štokholme

Štokholm je nádherné mesto plné možností, v ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Obľúbenou atrakciou je najdlhšia umelecká galéria na svete, ktorou je štokholmské metro. Každá zo staníc je originálna a ponúka nevšedný zážitok. Nachádzajú sa tu maľby, sochy a iné umelecké diela. Na vytvorení tohto unikátneho diela pracovalo až 150 umelcov.

Letenky do Štokholmu z Krakowa nájdete tu:

letenky Štokholm