Super letenky do Malagy za 35 eur

Vydajte sa na potulky po slnečnej Andalúzii a Costa del Sol. Obľúbené dovolenkové letovisko ponúka množstvo služieb a zážitkov. Letenky do Malagy z Viedne teraz len za 35 eur. 

Malaga je hlavným letoviskom Andalúzie s jednoduchou dostupnosťou na Costa del Sol. Obklopuje ju pohorie Sierra Nevada, ktoré ovplyvňuje tunajšiu klímu, vďaka čomu je Malaga jedným z najteplejších miest v Európe. Na pobreží Costa del Sol sa tešia až z 325 bezoblačných dní v roku. Medzi najobľúbenejšie pláže patrí La MalaguetaLa Caleta

V miestnych reštauráciách a baroch je naozaj živo a môžete tu zažiť pravý andalúzsky večer. Najviac zábavy je v okolí ulíc Granada a Beatas. Hovorí sa, že tunajšie podniky sú otvorené dovtedy, kým sa hostia neprestanú zabávať. 

Obľúbenou zastávkou turistov je pevnosť Alcazaba, ktorá je najlepšie zachovanou maurskou pevnosťou v celom Španielsku. Fascinujúci výhľad budete mať z pevnosti Castillo de Gibralfaro

Jednou z najkrajších pamiatok Malagy je La Manquita, katedrála pochádzajúca zo 16. storočia. 

Malaga je rodiskom slávneho maliara Pabla Picassa a nájdete tu aj jeho múzeum, v ktorom si môžete pozrieť viac ako 285 diel. 

Letenky do Malagy z Viedne nájdete tu:

lacné letenky Malaga