Rím z Bratislavy už od 45 eur

Poďte s nami do Ríma a navštívte úžasné pamiatky. Letenky do "Večného mesta" z Bratislavy len za 45 eur.

Navštívte historické Koloseum, hoďte mincu do slávnej Fontana di Trevi alebo sa odfoťte na Španielskych schodoch. Nezáleží na tom, či ste v Ríme po prvý krát, alebo ste ho navštívili už predtým, vždy vás prekvapí niečím novým.

Za zmienky stojí už len lahodná talianska kuchyňa. Taliani sú gurmáni v pravom slova zmysle a inak tomu nie je ani v Ríme. Vyskúšajte napríklad reštauráciu Giggetto, kde vám pripravia chutné vyprážané artičoky. Artičoky sú jeden z hlavných dôvodov, prečo je táto reštaurácia veľmi obľúbená. Navyše z nej budete mať nádherný výhľad na archeologické nálezisko Porticus Octaviae. Jednou z najstarších rímskych reštaurácií je Imàgo a ponúka impozantný výhľad na mesto. Nachádza sa nad Španielskymi schodmi a pýši sa jednou Michelinovou hviezdou.

Urobte si výlet aj do okolia Ríma. Navštívte neďaleký Neapol, bájne Pompeje alebo kráter sopky Vezuv. Možností je naozaj veľa.

Letenky Rím

Priame lety do Ríma prevádzkuje letecká spoločnosť Ryanair. Odlet je z letiska Bratislava a za približne 2 hodinky letu sa môžete túlať uličkami Ríma. Spiatočné letenky kúpite už za 45 eur.

Letenky do Ríma z Bratislavy nájdete tu:

letenky rím