Portugalské Faro s letenkami od 39 eur

Máme pre vás lacné letenky do portugalského mesta Faro. Faro patrí medzi najkrajšie mestá Európy a rozhodne stojí za videnie. Presvedčte sa sami! Letenky s odletom z Viedne kúpite už od 39 eur. 

Letenky sú v ponuke na január až február 2020 a v cene letenky je zahrnutá malá príručná batožina a všetky poplatky. Lety do portugalského Faro prevádzkuje letecká spoločnosť Laudamotion priamo z letiska vo Viedni. 

Hlavné mesto regiónu Algavre sa nachádza na jednom z najkrajších európskych pobreží. Môžete tu obdivovať nádherné prírodné lagúny a kanály rieky Formosa. Faro sa nachádza na skok od medzinárodného letiska a môže sa popýšiť takmer nedotknutou panenskou prírodou. 

Ďalšou výhodou Fara je to, že mesto je skvelý východiskový bod pre výlety do okolitých oblastí. Mnohí tvrdia, že Faro je jedným z najtypickejších portugalských miest a v krajine. Nájdete tu zelené parky, uličky z dlažobných kociek, útulné kaviarne a reštaurácie.

Skvelým zážitkom je i ochutnávka miestnej kuchyne, v ktorej prevažujú jedlá z rýb. Po lahodnom obede si môžete dopriať typické figové brandy, ktoré je miestnou špecialitou. Urobte si tiež výlet do parku Ria Formosa alebo preskúmajte okolité ostrovčeky. 

Letenky Viedeň - Faro a späť nájdete tu:

Faro, Algarve