Najlacnejšie letenky do európskych miest

Akciové letenky z Bratislavy a Budapešti do obľúbených európskych miest už od 20 eur. Navštívte mestá ako Norimberg, Niš, Benátky, Leeds, Berlín, Miláno, Brusel, Rím, Edinburgh, Londýn, Alghero, Kodaň, Izrael za tie najlepšie ceny. Nečakajte, rezervujte si letenku už dnes a spoznávajte známe turistické destinácie. Najlacnejšie letenky za bezkonkurenčné ceny práve teraz:

Najlacnejšie letenky z Bratislavy do mesta Niš v Srbsku.

1. Letenky: Bratislava - Niš (Srbsko) - Bratislava

Tretie najväčšie mesto Srbska ležiace na rieke Niš a Južná Morava, rodisko cisára Konštantína Veľkého. Mesto je už od dávnych čias považované za spojku medzi Európou a Blízkym Východom a patrí medzi najstaršie mestá na Balkáne. Naštívte najznámejšie pamiatky ako je Veža z lebiek alebo Nišská pevnosť. Z letiska Bratislava lietajú priame linky spoločnosťou Ryanair priamo do mesta Niš 2 krát týždenne (pondelok a piatok). Využite jedinečnú ponuku a rezervujte si akciové letenky teraz.

2. Letenky: Budapešť - Norimberg - Budapešť

Plánujete navštíviť niektorú z nemecky hovoriacich krajín? Vyskúšajte Norimberg. Teraz Ryanair prináša lacné letenky už od 24 eur. Lety sú priame z letiska v Budapešti, tak neváhajte a rezervujte si svoju leteknku už teraz za akciovú cenu. V cene akciovej letenky umožňuje Ryanair zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 20 cm a hmotnosťou 10 kg 1 menšiu tašku s rozmermi 35 x 20 x 20 cm.

3. Letenky: Bratislava - Berlín - Bratislava

Berlín je vždy dobrá voľba a z Bratislavy je iba na skok. Mesto je symbolom studenej vojny a je známe Berlínskym múrom, ktorý ho rozdeľoval. Stal sa centrom kultúry, prídu si tu na svoje cestovatelia z celého sveta a tiež mladý ľudia, ktorý prichádzajú za zábavou. Ryanair ponúka do Berlína lacné letenky teraz už od 28 eur s odletmi priamo z letiska v Bratislave. Rezervujte si letenku za akciovú cenu.

4. Letenky: Bratislava - Leeds (Anglicko) - Bratislava

Leeds s odletom z Letiska Bratislava teraz len za 28 eur. Táto linka patrí medzi tie novšie, ktoré Ryanair ponúka a vyznačuje sa naozaj zaujímavými cenami. Obujte si teda túlavé topánky a poďte preskúmať túto severnejšiu časť Anglicka. Z medzinárodného letiska Leeds Bradford je to naozaj blízko hneď do troch národných parkov - Lake District National Park, Yorkshire Dales National Park, North York Moors National Park a historická ponuka mesta vás určite tiež poteší.

5. Letenky: Budapešť - Treviso (Benátky) - Budapešť

Jedno z najpopulárnejšíchnajnavštevovanejších európskych miesť dýchajúce romantikou na každom kroku. Mesto úzkych uličiek, kanálov, histórie a významných pamiatok. Ak túžite vyraziť do Benátok, teraz je ten správny čas. Ryanair ponúka spiatočnú letenku už od 28 eur. Priame lety lietajú z letiska v Budapešti na Treviso airport, vzdialené od centra Benátok približne hodinu cesty. Nenachajte si újsť akciové letenky a vydajte sa spoznávať krásy Benátok.

6. Letenky: Bratislava - Brusel - Bratislava

Poďte spoznávať Brusel s letenkami už od 38 eur. Ryanair lieta do Bruselu dlhodobo za akciové ceny. Lacné letenky sa dajú zohnať už priamo s odletom z Letiska Bratislava. Brusel je významné politické, finančné a obchodné centrum Európskej únie. K Bruselu neodmysliteľne patrí socha cikajúceho chlapca - Manneken Pis. Určite sa tiež oplatí vidieť hodiny Mont des Arts (Vrch umenia), trochu menej slávne ako pražský orloj. Chuťové poháriky potešia tradičné belgické pralinkyvynikajúce wafle. Využite príležitosť a rezervujte si lacné letenky do Bruselu.

7. Letenky: Bratislava - Bergamo (Miláno) - Bratislava

Lacné letenky do Milána ponúka spoločnosť Ryanair už od 42 eur. Odlet je z letiska v Bratislave a prlíet do mestečka Bergamo, ktoré je kúsok od Milána. Mnohí cestovatelia tvrdia, že je ešte krajšie ako samotné Miláno. V Bergame môžete nasadnúť na autobus a urobiť si celodenný výlet do Milána. Cesta tam a späť vás vyjde približne na 10 eur a trvá asi hodinku. Miálno, mesto módy, dizajnu a štýlových kaviarní láka turistou z celého sveta. S letenkou do Milána budete mať všetko na dosah. Leťte do Milána za nákupmi alebo futbalovými zážitkami s akciovými letenkami od Ryanair.

8. Letenky: Budapešť - Kodaň - Budapešť

Kedy navštíviť Kodaň? Práve vtedy, keď sú k dispozícií tie najlacnejšie letenky. Letí sa z letiska v Budapešti a to už za skvelých 43 eur a v tejto cene sa dajú násjť i letenky na predĺžený víkend. Nečakajte a vydajte sa za dobrodružstvom do Škandinávie. Hlavné mesto Dánska je plné kaviarní, kultúry a histórie, pre ostrovnú polohu je nazývané aj Benátky severu. Kodaň preslávil aj spisovateľ Hans Christian Andersen, ktorého rozprávky poznajú malí aj veľkí. Bronzová socha malej morskej panny z Andersenovej rozprávky sa stala symbolom mesta. Lacné letenky do Kodane sú k dispozícii počas januára a februára 2017.

9. Letenky: Bratislava - Edinburg - Bratislava

Edinburgh z letiska v Bratislave len za 47 eur. Akciové letenky do obľúbeného škótskeho mesta ponúka Ryanair. Edinburgh je mesto, kde nájdete nočný život, tajomné historické uličky a množstvo starovekých príbehov. Kúsok za hranicami mesta na vás čaká typická škótska scenéria so zelenými kopcami a malými dedinkami. Lacné letenky do Edinburghu na vás už čakajú, tak neváhajte a vydajte sa do Škótska.

10. Letenky: Bratislava - Rím - Bratislava

Rím je prekrásny v každom ročnom období, takže svoju cestu si môžete naplánovať kedykoľvek. Navyše teraz môžete letieť so spoločnosťou Ryanair do Ríma len za 47 eur. Lacné letenky vždy vedia potešiť a Rím vás určite tiež poteší svojou krásou. Môžete navštíviť Koloseum, Vatikán, najkrajšie fontány Ríma, námestie svätého Petra a vychutnávať si pulzujúcu atmosféru tohto talianskeho mesta. Akciové letenky do Ríma kúpite práve teraz.

11. Letenky: Bratislava - Eilat - Bratislava

Raynair lieta už i do tak vzdialenej destinácie ako je Izrael, konkrétne leteovisko Eilat. A navyše ponúka akciové letenky za výhodné ceny. Najlacnejšie letenky do Eilatu začínajú už od 48 eur. Stačí si rezervovať letenku, nasadnúť na letisku v Bratislave do lietadla a zachvíľu si môžete vychutnávať kúsok exotiky a kúpať sa v Červenom mori. Ak máte chuť na trochu histórie, môžete navštíviť Jeruzalem, ktorý je odtiaľto do pár hodín.

11. Letenky: Bratislava - Londýn - Bratislava

Londýn je skvelý nápad v každom ročnom období, či je leto alebo zima, jeseň alebo jar. Navyše je to mesto, ktoré vám nebude stačiť zažiť iba raz a budete sa tam chcieť vrátiť. Okrem kultúry, Londýn ponúka skvelé jedlo a vynikajúce nákupy. O Londýne sa hovorí, že je drahý, ale lacnú letenku môžete zohnať pomerne jednoducho. Do Londýna lieta pravidelne Ryanair z letiska v Bratislave a najlacnejšie letenky začínajú už od 48 eur.

12. Letenky: Bratislava - Alghero - Bratislava

Slnečný Sardínia priamo z Bratislavy len za 72 eur? To sa naozaj oplatí. Lacné letenky ponúka Ryanair a letí sa priamo do talianskeho mesta Alghero. Sardínia je jednou z najviac vyhľadávaných destinácii a okrem slnkom zaliatych pláži ponúka i vynikajú taliansku kuchyňu, potápanie v mori, nočný život a teplomer väčšinou ukazuje cez 20 stupňov celzia i v zime. V cene letenky je i príručná batožina.