Miláno z Bratislavy za 48 eur

Super lacné letenky do Milána s odletom z letiska Bratislava len a 48 eur s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Miláno, mesto módy, je poteším pre každého turistu. Nájdete tu famózne výpredaje tých najlepších značiek, vynikajúcu taliansku kuchyňu, historické pamiatky, umenie a tiež si prídu na svoje fanúšikovia futbalu. Toto všetko môžete zažiť s letenkami, ktoré ponúka Ryanair.

S letenkou máte v cene aj príručnú batožinu do 10 kg. Príplatok za väčšiu batožinu do 15 kg je 38 eur a za batožinu do 20 kg zaplatíte poplatok 52 eur.

Doprava z letiska v Miláne

Z letiska v Bratislave sa letí do Bergama a do centra Milána sa môžete dostať viacerými spôsobmi. Odskúšané a osvedčené sú tieto 3 spôsoby:

  • Terravision (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok v sume 3,50 eur a spiatočný za 7 eur)
  • Autostradale (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)

Kam v Miláne

Miláno je druhé najľudnatnejšie mesto Talianska a právom sa radí medzi svetové metropoly. V meste sa nachádzajú krásne parky, univerzity, vynikajúce hotely a reštaurácie. Tú pravú taliansku atmosféru si môžete vychutnať z útulných kaviarničiek alebo prechádzkami v úzkych uličkách.

To najdôležitejšie v Miláne dokážete prejsť už za jeden až dva dni. I z tohto dôvodu je Miláno skvelý výber na eurovíkend. Miláno je bohaté na historické pamiatky, určite musíte navštíviť tie najznámejšie miesta ako Galéria Vittoria Emanuella, Milánsky dóm, La Scalla, Bazilika sv. Ambróza.

Akciové letenky Bratislava - Bergamo - Bratislava:

lacné letenky do Milána