Letenky Rím na konci leta už od 56 eur

Letenky do Ríma koncom letea s odletom z letiska Bratislava sú práve teraz v ponuke len za 56 eur. Ak ste ešte nestihli Rím toto leto neváhajte a využite letenky za skvelé ceny.

Rím je v lete najkrajší a vy si teraz môžete naplno vychutnať toto "Večné mesto". Turisti sa do Ríma radi vracujú a niet sa čomu čudovať. V tomto meste dýcha história na každom kroku. Vrátite sa do minulosti, do čias starých Rímanov. Nájdete tu množstvo významných historických pamiatok a budov, ktoré rozprávajú svoj príbeh. Najznámejšou pamiatkou Ríma je určite Koloseum. Známe sú i Bazilika svätého Petra, Fontana di Trevi, Sixtínska kaplnka a Anjelský hrad. Tu sa zoznam určite nekoncí, pretože v Ríme je toho na obdivovanie oveľa viac. Určite vás očarí priateľská atmosféra Ríma alebo vynikajúca miestna kuchyňa a skvelé kaviarničky. Rím nestačí vidieť len raz a určite sa sem bude chcieť ešte vrátiť.

Všetkým milovníkom Ríma dávame do pozornosti letenky, ktoré sú v ponuke len za 56 eur. Priame lety do Ríma prevádzkuje Ryanair a letí sa z letiska Bratislava. Let trvá 1 hodinu a 45 minúť. Zažite aj vy jedinečnú atmosféru Ríma a kupujte tieto letenky.

Letenky do Ríma z Bratislavy nájdete tu:

letenky rím