Letenky Rím koncom leta za 68 eur

Lacná letenka do Ríma s odletom z letiska Bratislava koncom leta len za 68 eur. Letenky do Ríma patria medzi tie najobľúbenejšie vôbec a nie je sa čomu čudovať. Využite aktuálnu ponuku a rezervujte si akciové letenky.

Nedávno sme mali pre vás ponuku na výlet do Ríma počas leta, kedy najlacnejšie letenky začínali už od 56 eur. Teraz je tu zaujímavá akcia a to koncom leta. Vtedy zoženiete letenky už za 68 eur. Letisko Bratislava ponúka priame lety do Ríma cez leteckú spoločnosť Ryanair. V cene letenky máte i príručnú batožinu .

Rím je jedným z najkrajších miest a turisti sa sem s obľubou vracajú. O znamenitú históriu sa v Ríme podknete doslova na každom kroku. Vrátite sa tu do minulosti, do čias starých Rímanov. Nájdete tu historické budovy, významné pamiatky, ktoré vám rozpovedajú svoj príbeh. Najvýznamnejšou pamiatkou Ríma je určite slávne Koloseum. Určite musíte navštíviť i Panteón, Baziliku svätého Petra, Fontánu di Trevi, Sixtínsku kaplnku alebo Anjelský hrad. Rím je známy svojou priateľskou atmosférou, vynikajúcou miestnou kuchyňou a skvelými kaviarničkami. Pravá lahodná talianska káva je niečo ako malý rituál, na konci ktorého budete mať nezabudnuteľný pocit.

Lacné letenky do Ríma z Bratislavy:

lacné letenky Ríma s Ryanair