Letenky Oslo už od 52 eur

Ryanair ponúka lacné letenky do nórskeho Osla už od 52 eur s odletom z poľského Krakowa. Vyberte si váš termín a vydajte sa spoznávať túto severskú krásku.

Oslo je hlavným mestom Nórska a zároveň sa radí medzi najdrahšie metropoly sveta. Kto však hľadá, ten nájde a aj v Osle sa dá zohnať ubytovanie a strava za rozumné ceny.

Oslo sa môže popýšiť svojimi pamiatkami a modernými budovami ako je napríklad budova opery. Mesto je tiež známe tým, že sa tu odovzdávajú Nobelove ceny.

Kultúra mesta je založená na parkoch, prírode a športe. Oslo obklopujú prekrásne jazerá, ako je jazero Sognsvann alebo ostrovček v Oslofjorde. Môžete sa sem dostať loďami, ktoré sú súčasťou mestskej hromadnej dopravy.

Stanovať v Osle je veľmi populárne a môžete si zložiť stan takmer na všetkých miestach, dokonca i na súkromných pozemkoch.

V Osle je veľa vecí dostupných i zadarmo. V nedeľu je voľný vstup do všetkých štátnych múzeií. Do národnej galérie si tiež nemusíte kupovať lístok a dostanete sa sem zadarmo Môžete tu obdivovať pamiatky od Picassa, Moneta alebo Van Gogha. V parku Frogner narazíte na úžasné sochy slávneho nórskeho sochára, Gustava Vigelanda.

Oslo očarí každého návštevníka. Nájdete tu množstvo krásnych miest, umeleckých skvostov a ak vám výjde počasie, skúste vyskúšať i kúpanie v Severnom mori.

Lacné letenky Krakow - Oslo od 52 eur:

lacné letenky Oslo