Letenky na slnečnú Madeiru za 149 eur

Madeira je ako veľká botanická záhrada, kde jar nikdy nekončí. Zažite túto krásu na vlastné oči. Letenky s odletom z Viedne sú teraz za 149 eur.

Madeira je pre svoje dychberúce prírodné scenérie a farby prezývaná ako "zelená perla Atlantiku" alebo "ostrov kvetov". Tento ostrov večnej jari vďaka Golfskému prúdu ponúka celoročne nádherné počasie. Výborne sa tu darí najmä vegetácii, ktorá vytvára nekonečnú farebnú škálu. Madeira je tiež známa ako ostrov vynikajúceho vína alebo rodisko futbalovej legendy Cristiana Ronalda.

Ostrov leží neďaleko Maroka a patrí pod Portugalsko. Na Madeire narazíte na čierne pláže, ktoré sú pozostatkom vulkanickej činnosti. Tie sa ťahajú do vysokých útesov, ktoré pokrýva zelený porast a prekrásne kvety. Táto botanická záhrada je domovom rozmanitých motýľov, plazov a netopierov. Vedeli ste, že Madeira je jedným z najlepších miest na svete, kde môžete pozorovať delfíny a veľryby? Keďže Madeira predstavuje len špičku vyhasnutej sopky, okolité vody sú hlboké až 2 km, čo umožňuje týmto morským cicavcom priplávať veľmi blízko k pevnine.

Urobte si výlet na Madeiru a získajte množstvo neobyčajných zážitkov. Letenky na Madeiru s odletom z Viedne teraz kúpite už za 149 eur.

Letenky na Madeiru nájdete tu:

letenky madeira