Letenky na Malorku za mega cenu 38 eur

Tak tomuto sa povie naozaj horúca ponuka. Letenky na Malorku na celé leto sú teraz ešte lacnejšie! Najlacnejšie začínajú už od 38 eur. Rezervujte rýchlo!

Malorka patrí medzi najviac obľúbené turistické destinácie a to najmä pre jej panenskú prírodu a nádherné pláže. Je najväčším z baleárskych ostrovov (Menorka, Ibiza, Formentera) v Stredozemnom mori. Ak ste skôr romantická duša alebo túžite po pokojnej dovolenke, vyberte si východné pobrežie Malorky s nádhernými zátokami. Najvyhľadávanejšie sú strediská Cala d'Or, Cala Mondrago, Portocolom alebo Calas de Mallorca. Pre rodiny s deťmi je ideálny sever Malorky a strediská Alcúdia a Paquera. Ak chcete spojiť dovolenku so zábavou a nočným životom, potom navštívte okolie hlavného mesta - Palma Mallorca a strediská Magaluf, El Arenal alebo Palmanova, kde to žije nielen v noci ale i cez deň.

Malorka, to nie sú len nádherné pláže a prírodná, ale aj úžasné historické pamiatky. Na ostrove sa zachovalo množstvo ruín kaštieľov a starobylých opátstiev z rímskych čias. Na rozvoji miestneho folklóru a kuchyne sa zase podpísala maurská kultúra.

Medzi najkrajšie poklady Malorky nepochybne patria jej pláže. Za tú najkrajšiu je považovaná Cala Agulla obklopená píniovým lesom. Ďalšou nemenej krásnou je Cala Mondrago, ktorá leží v národnom parku a je obľúbeným miestom pre šnorchlovanie. Pláž Es Trenc s bielym pieskom a skalnatým pobrežím sa zase nachádza v južnej časti Malorky.

Hlavné mesto, Palma Mallorca, ponúka úžasné historické pamiatky, záhrady, malebné uličky a špičkové reštaurácie. Dominantou mesta je katedrála La Seu z 13. storočia, ktorá je v noci nádherné osvetlená a možno ju vidieť už z diaľky.

Ak by ste radi strávili dovolenku s deťmi alebo hľadáte oddych v kombinácii so zábavou, Malorka vás uspokojí v každom smere. Najlepší čas naplánovať si dovolenku je práve teraz, keď sú v ponuke tieto super lacné letenky. Tak sa poponáhľajte a rezervujte si tú vašu.

Akciové letenky na Malorku z Viedne nájdete tu:

lacné letenky Malorka