Letenky na Maldivy len za 489 eur

Parádna letenka od Emirates! Navštívte Maldivy a užite si tento kúsok raja na zemi. Najlacnejšie letenky začítanjú už od 489 eur. 

Maldivy predstavujú skutočnú dovolenku snov. Predstavte si azúrové more, pláže s jemným bielym pieskom a slávne domčeky postavené na vode. 

Maldivy sa rozprestierajú na niekoľkých súostroviach, ktoré sú sopečného pôvodu. Nazývajú sa atoly a sú pozostatkom sopiek, ktoré postupne obrástli kolármi a ponorili sa do mora. Hlavným mestom je Male, ktoré sa nachádza na najväčšom ostrove z celého súostrovia. 

Maldivy ponúkajú množstvo ubytovacích zariadení, a to od luxusných hotelových komplexov až po ubytovanie u miestnych obyvateľov. Obzvlášť obľúbené sú bungalovy, chatky na drevených pilieroch, ktoré sú osadené priamo v mori. Z chatky tak môžete vykročiť rovno do vody a kúpať a šnorchlovať sa hneď vedľa "izby". 

Miestny podmorský svet je doslova pastvou pre oči. Je domovom pre rozmanité druhy rýb, veľryby, delfíny, korytnačky, kraby a ďalšie živočíchy. Na ostrove sa nachádza hneď niekoľko potápačských centier, kde si vás zoberie pod svoje krídla profesionálny inštruktor. 

Ak vás nebaví celé dni ležať na pláži, v ponuke sú atraktívne športy, ako vodné lyžovanie, surfovanie, vodné skútre a rybárčenie. 

Akciové letenky na Maldivy nájdete tu:

letenky Maldivy