Letenky do Štokholmu za 60 eur

Navštívte túto severskú krásku s parádnymi letenkami už za 60 eur. Štokholm sa pravidelne umiestňuje medzi najkrajšími mestami sveta a má svoje neopakovateľné čaro. 

Štokholm sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch medzi jazerom Mälaren a Baltským morom. Mesto je pretkané mnohými kanálmi a často je označované ako "Benátky severu". Len máloktorá metropola sa mu môže vyrovnať v čistote a množstvom zelene. Zelené plochy sa v Štokholme nachádzajú takmer na každom kroku. Dokonca viac ako polovicu mestskej plochy zaberajú parky, ktoré sú perfektným miestom pre oddych, piknik alebo šport. Štokholm je jedno z najmodernejším miest sveta a jednoznačne najzelenšie hlavné mesto Európy. 

Mesto obklopuje viac ako 10 000 ostrovčekov, ktoré tvoria tzv. Štokholmské súostrovie. Štokholm je úžasný aj vďaka tomu, že napriek svojmu modernému štýlu si stále zachováva pravú severskú tvár.  

Letenky do Štokholmu

Ak ste zatúžili navštíviť Štokholm, priamu linku prevádzkuje letecká spoločnosť Ryanair z letiska vo Viedni. Let trvá približne dve hodinky a najlacnejšie letenky začínajú už od 60 eur. 

Letenky do Štokholmu z Viedne nájdete tu:

letenky Štokholm