Letenky do Ríma z Viedne za 19 eur

Rím je fascinujúce mesto a niet sa čomu čudovať, že sa sem turisti radi vracajú. "Večné mesto" teraz môžete navštíviť s letenkami už za 19 eur. 

Rím je veľmi fotogenické mesto a na každom kroku narazíte na niečo zaujímavé. Historické pamiatky dodávajú mestu neobyčajnú atmosféru a predstavujú skutočný architektonický skvost. Najznámejšou pamiatkou Ríma je Koloseum, ktoré v minulosti bolo dejiskom pre drsné hry gladiátorov. Na fotkách z Ríma určite nesmú chýbať Španielske schody, na ktorých turisti radi posedávajú a sledujú okolie. Nezabudnite vhodiť mincu do slávnej fontány Fontana di Trevi, ktorá sa nachádza na námestí Piazza di Trevi. V strede fontány stojí socha Neptúna, ktorá je vysoká takmer 6 metrov. Socha stojí na koči, ktorý ťahajú kone a po stranách sú sochy predstavujúce blaho a zdravie. 

Ak máte dosť behania po pamiatkach, vydajte sa na miestne trhy, kde spoznáte inú tvár Ríma. Usmiati predavači, ktorí ponúkajú to najčerstvejšie ovocie, zeleninu a produkty od miestnych farmárov. Najstarším trhom je Campo dei Fiori, ktorý funguje od roku 1869. 

Letenky do Ríma z Viedne nájdete tu:

letenky rím