Letenky do Ríma z Bratislavy za 68 eur

"Večné mesto" a jeho úžasné pamiatky čakajú na vás. Urobte si výlet do Ríma. Letenky z Bratislavy teraz už za 68 eur.

Rím vždy prekvapí niečím novým, či ste v ňom po prvý krát alebo ste ho už navštívili predtým. Úžasné historické budovy rozprávajú svoje príbehy a zrazu sa ocitnete akoby v dávnych časoch. Najviac navštevovanou a fotografovanou pamiatkou Ríma je Koloseum, ktoré je považované za symbol a dominantu mesta. Fontana di Trevi je najznámejšia fontána v Ríme a nachádza sa na Piazza di Trevi. V strede stojí socha Neptúna, ktorá je vysoká takmer 6 metrov. Legenda hovorí, že kto hodí do fontány mincu, určite sa do Ríma opäť vráti. Skúsite svoje šťastie aj vy?

Vatikán je veľmi dôležitým miestom pre kresťanov, ale svojou jedinečnou atmosférou si podmaní každého turistu. Najmenší štát sveta stojí v strede Ríma a na jeho území stoja také historické budovy, ako Bazilika sv. Petra alebo Sixtínska kaplnka.

Taliani sú gurmáni v pravom slova zmysle a nie je tomu inak ani v Ríme. Miestne reštaurácie ponúkajú vynikajúce jedlá, sladké delikatesy, kávu a tiež lahodné víne. Rím je jednoducho zážitok nielen pre vaše oči, ale aj chute. Ak chcete tip na skvelú zmrzlinu, určite navštívte najstaršiu zmrzlináreň v Ríme - Giolitti. Táto zmrzlina má svoju tradíciu od roku 1900 a podľa recenzií na Tripadvisor patrí k tým najlepším. Chutné gelato si môžete dopriať aj v zmrzlinárni Frigidarium alebo Venchi.

Ak ste už v Ríme videli všetko dôležité, urobte si výlet do jeho okolia. Môžete tak navštíviť napríklad neďaleký Neapol, bájne Pompeje alebo kráter sopky Vezuv. Možností je nekonečne veľa.

Letenky Rím

Rím je skvelou voľbou napríklad na predĺžený víkend. Obzvlášť sa oplatí vtedy, keď sú v ponuke lacné letenky. Priame lety do Ríma prevádzkuje letecká spoločnosť Ryanair. Odlet je z Letiska Bratislava a za necelé 2 hodinky letu si môžete vychutnávať skvelú atmosféru Ríma. Spiatočné letenky kúpite už od 68 eur.

Letenky do Ríma z Bratislavy nájdete tu:

letenky rím