Letenky do Paríža z Bratislavy len za 19 eur

Cítite už tú vôňu croissantov vo vzduchu? Paríž, jedno z najromantickejších miest na svete a čaká práve na vás. Darujte si túto parádnu letenku pod vianočný stromček. Najlacnejšie letenky do Paríža s odletom z Bratislavy začínajú už od 19 eur. 

Paríž je v zime nádherný a teraz je ten správny čas na jeho návštevu. V ponuke sú lacné letenky už od 19 eur. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 20 x 25 cm do 5 kg.

Paríž ponúka množstvo úžasných pamiatok. Symbolom a pýchou mesta je Eiffelova veža, k obľúbeným zastávkam turistov patrí i  Bazilika Sacré Coeur. Túto nádhernú stavbu nájdete na najvyššom bode mesta. Strop baziliky zdobí obrovská mozaika a nachádza sa tu i jeden z najväčších zvonov na svete, ktorý váži 19 ton. 

K obľúbeným zastávkam turistov patrí Bazilika Sacré Coeur. Táto rímsko byzantská architektúra sa nachádza na najvyššom bode mesta. Strop baziliky je ozdobený obrovskou mozaikou a jej súčasťou je jeden z najväčších zvonov na svete, ktorý váži 19 ton. 

Milovníci umenia si prídu na svoje v najznámejšom múzeu na svete - Louvre. Jeho zbierka zahŕňa tisícky skvostov, z ktorých najviac vyniká Mona Lisa. Súčasťou múzea je i ohromujúca zbierka gréckeho, rímskeho či mezopotámskeho umenia. 

Lacné letenky do Paríža z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky do Paríža s Ryanair