Letenky do Paríža už za 57 eur

Aj vy už cítite vôňu croissantov vo vzduchu? Užite si romantickú atmosféru Paríža, letenky s odletom z Bratislavy sú teraz za 57 eur.

Paríž má svoj jedinečný francúzsky šarm, ktorým si podmaní každého cestovateľa. I preto patrí medzi najnavštevovanejšie a najobľúbenejšie metropoly sveta. Mesto baretiek, vôní, parfémov a kvalitného vína je láskou na celý život.

Najväčšou perlou mesta na Seine sú jeho historické pamiatky, ktoré predstavujú skutočné architektonické skvosty. Francúzi to jednoducho vedia nielen s módou, ale aj s architektúrou.

Symbolom a dominantou mesta je Eiffelova veža, ktorá nesie rukopis Gustava Eiffela. Medzi ďalšie významné pamiatky patrí Katedrála Notre Dame, Bazilika Sacré Coeur, Saint Chapelle a omnoho viac. Najslávnejším múzeom sveta je Louvre, kde si môžete pozrieť unikátnu zbierku umeniu s viac ako 35 000 exponátmi. Určite si urobte výlet do Versailles pri Paríži, kde sa nachádza význámný zámok s rovnakým názvom, ktorý vznikol počas vrcholu kráľovskej moci vo Francúzsku a je symbolom monarchie.

letenky paríž