Letenky do New Yorku za 389 eur

Letenky do New Yorku za dobrú cenu sa vždy stanú hitom. Lacné letenky do New Yorku z Budapešti zaradila do svojej ponuky letecká spoločnosť LOT. V cene letenky je zahrnutá 23 kg podpalubná batožina. 

Letenky do New Yorku priamo z Budapešti kúpite už za 389 eur. Stačí si vybrať niektorý z termínov na január - február 2020. Letenka zahŕňa malú príručnú batožinu a podpalubnú batožinu. 

Víza do USA (ESTA)

ESTA – Electronic System for Travel Authorization je systém, ktorý vám umožní vycestovať do USA. Prostredníctvom ESTA môžete požiadať a získať povolenie online. Všetci cestujúci sú od roku 2009 povinní získať elektronické povolenie pred cestou do USA. 

Čo vidieť v New Yorku?

Z celých Spojených štátov je New York číslo jedna. I keď je to rušná metropola, tunajšia atmosféra má niečo do seba, čo nenájdete nikde inde na svete. Ako prvé si určite musíte pozrieť Sochu slobody, najznámejší symbol Ameriky. Tá bola darom od Francúzska, aby im pripomínala ich boj za nezávislosť, slobodu a demokraciu. Povinnou zastávkou každého návštevníka je tiež Times Square a Brooklynský most. Piknikovať alebo športovať môžete zase v Central Parku. New York je plný luxusných reštaurácií, nablýskaných hotelov i malých útulných apartmánov. 

Zažite predstavenie na Brodwayi! Brodway je nekonečne dlhá ulica, ktorá sa tiahne od Columbus Circle až po 179. ulicu. Slávna časť Theater District je plná toho najlepšieho, čo môžete vidieť na divadelnej a muzikálovej scéne. 

Letenky Budapešť - New York a späť:

letenky new york