Letenky do Milána z Bratislavy za 39 eur

Miláno, mesto módy, umenia, futbalu a vynikajúceho jedla. Využite tieto super letenky, nasadnite do lietadla v Bratislave a za hodinku a pol letu sa aj vy môžete túlať uličkami tohto fascinujúceho mesta.

Využite slnečné počasie a naplánujte si pekný výlet. Čo takto odskočiť si do Milána? Mekka módy patrí k najnevštevovanejším európskym mestám a láka cestovateľov z celého sveta. Prídu si na svoje milovníci luxusných značiek, nakupovania, futbalu, ale aj tí, ktorí sa chcú nechať unášať miestnou atmosférou a túlať sa uličkami mesta.

Môžete sa prejsť Galériou Vittoria Emanuella, navštíviť Milánsky dóm alebo sa kochať obrazom Poslednej večere od Leonarda da Vinciho.

Symbolom mesta je Duomo Miláno alebo Milánsky dóm. Na jeho vrchol vedie 250 schodov, ale dá sa použiť i výťah. Za pekného počasia budete mať zo strechy nádherný výhľad na vrcholky Álp.

Nakupovanie v Miláne je samostatnou kapitolou. Mesto ponúka bohatý výber pre širokú škálu zákaznikov, či už hľadáte butiky dizajnérskych značiek alebo outlety. Za nákupmi môžete vyraziť na najznámejšie ulice - Via della Spiga, Via Manzoni, Sant'Andrea alebo via Montenapoleone.

Futbalových nadšencov určite poteší návšteva miestneho štadiónu Giuseppe Meazza, známeho ako San Siro, ktorý je domovom miestneho AC Milano.

Ak máte dosť nakupovania a behania, doprajte si skvelé jedlo v niektorej z miestnych reštaurácii. Obľúbená je napríklad reštaurácia Isola del Tesoro, ktorá sa nachádza na skok od Duoma. Rodinná reštaurácia ponúka sardínske špeciality, mäso, ryby a cestoviny. Určite vám bude chutiť!

Letenky do Milána z Bratislavy nájdete tu:

letenky do Milána z Viedne