Letenky do Milána z Bratislavy teraz už za 47 eur

Do Milána za nákupmi, históriou alebo výborným jedlom. Letenky do Milána s odletom z Bratislavy teraz za 47 eur.

Mesto módy má svoju neopakovateľnú atmosféru a je obľúbenou metropolou pre turistov z celého sveta. Milovníci nakupovania, luxusných značiek a výpredajov si určite prídu na svoje. Miláno však toho ponúka omnoho viac. Môže sa popýšiť skvostnými pamiatkami, vynikajúcou talianskou kuchyňou, rozkošnými kaviarničkami. Ak máte radi futbal, tak ste na správnom mieste. Sledovať zápas miestneho futbalového klubu AC Miláno je skutočným zážitkom.

To najdôležitejšie v Miláne stihnete v pohode absolvovať za víkend. No sú aj takí, ktorí radi vyrazia do Milána i na 1 deň alebo pár hodín obzvlášť vtedy, keď sú v ponuke lacné letenky. A práve tie prináša práve teraz Ryanair už za 47 eur. V cene letenky je príručná batožina do 10 kg a za príplatok 38 eur máte batožinu do 15 kg a za 52 eur batožinu do 20 kg.

Ako sa dostať z letiska v Miláne

Letecká spoločnosť Ryanair prevádzkuje priame lety z letiska v Bratislave na letisko Orio al Serio v Bergame, ktoré je vzdialené do Milána cca 45 km. Do centra Milána sa môžete dostať viacerými možnosťami:

  • Terravision (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok v sume 3,50 eur a spiatočný za 7 eur)
  • Autostradale (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)

Čo vidieť v Miláne

Miláno je druhé najväčšie mesto Talianska s viac ako 7 miliónov obyvateľov. Mesto má nádherné historické centrum, ktorého dominantou je katedrála Duomo. Zaujímavosťou je hrad Castello Sforzesco s úžasnými záhradami a jazierkami. Oplatí sa navštíviť operné divadlo Teatro alla Scala alebo vidieť obraz Posledná večera od Leonarda Da Vinciho v kostole Santa Maria della grazie. Tú pravú taliansku atmosféru môžete zažiť v útulných kaviarňach alebo počas prechádzky uličkami mesta.

Letenky do Milána z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky do Milána