Letenky do Manchesteru z Bratislavy za 32 eur

Manchester je zaujímavé mesto, ktoré spája typický anglický vidiek s moderným veľkomestom. Letenky do Manchesteru priamo z letiska v Bratislave sú teraz v ponuke len za 32 eur.

Toto fascinujúce mesto ležiace na severe Anglicka je známe najmä vďaka futbalovým klubom Manchester UnitedManchester City, ale prídu si tu na svoje aj milovníci pamiatok, histórie a nakupovania.

Manchester je ako nekonečná studnica, v ktorej máte stále čo objavovať. Na miestnej architektúre sa podpísal najmä viktoriánsky štýl, ale na druhej strane tu narazíte na moderné budovy a mrakodrapy ako napríklad Beetham Tower. Pôsobivou budovou je knižnica Johna Rylandsa, ktorá patrí miestnej univerzite.

Zaujímavými miestami je bohémska štvrť Norhem Quarter, Gay Villaga alebo najväčšia čínska štvrť vo Veľkej Británii, ktorej dominantou je drevená brána Chinese Imperial Arch.

Ak milujete nakupovanie, ste na správnom mieste. Manchester je totiž centrom módy a nájdete tu množstvo obchodov a známych značiek. Najobľúbenejším obchodným centrom je Trafford Centre.

Letenky Bratislava - Manchester a späť nájdete tu:

lacné letenky Manchester