Letenky do Londýna z Bratislavy za 22 eur

Londýn je jednou z najobľúbenejších destinácií a obzvlášť vtedy, keď sú v ponuke lacné letenky. Zažite výnimočnú atmosféru Londýna a preskúmajte jeho pamiatky. Letenky s odletom z Bratislavy sú v ponuke od 22 eur. 

Londýn je vzrušujúce mesto, ktoré si vás získa už pri prvej návšteve. I keď počasie nie vždy praje, isté je, že v Londýne sa nudiť nebudete. Množstvo zaujímavých miest, pamiatok a kulinárskych zážitkov. 

Spoznávanie Londýna môžete začať v Tower of London. Tento tisícročný hrad sa nachádza na severnom brehu Temže a jeho dejiny siahajú až do 11. storočia. Povinnou zastávkou každého turistu je Buckinghamský palác, ktorý je jedným z najvýznamnejších symbolov Londýna. Palác patrí medzi posledné stavby svojho druhu na svete. 

Pozrite sa na Londýn z vtáčej perspektívy. Vyhliadkové koleso London Eye vás vyvezie až do výšky 135 metrov, odkiaľ budete mať úchvatný výhľad na celý Londýn. Zaujímavým miestom je i Westminster Abbey, kde sa udiali také významé udalosti, ako korunovácia Viliama Dobyvateľa alebo kráľovnej Alžbety II. 

Letenky do Londýna z Bratislavy nájdete tu:

letenky londýn