Letenky do Londýna už za 44 eur

Výlet do Londýna je vždy skvelý nápad. Môžete si urobiť fotku v červenej telefónnej búdke alebo objaviť jeho najznámejšie pamiatky. A nie je na to lepší čas, ako keď sú v ponuke tieto akciové letenky od Ryanair len za 44 eur.

Londýn je plný historických pamiatok, turistických atrakcií a zaujímavých miest. Pre svoju uvoľnenú a priateľskú atmosféru patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie metropoly sveta. Londýn je rozmanitý a pestrý, miešajú sa v ňom kultúry a náboženstvá z celého sveta. Vedeli ste, že v Londýne môžete počuť viac ako 300 jazykov?

V Londýne narazíte na množstvo útulných kaviarní, v ktorých si môžete dopriať tradičný anglický čaj o piatej. Naservírujú vám ho s malým džemom alebo drobným pečivom. Reštaurácie v Londýne sú rovnako celé a ponúkajú chute zo všetkých kútov sveta, stačí si len vyhliadnuť tú s dobrými referenciami a máte sa na čo tešiť.

Medzi najkrajšie pamiatky Londýna patrí Big Ben, Buckinghamský palác, Tower Bridge alebo London Eye.

Aj vy ste sledovali cez víkend kráľovskú svadbu? A čo takto urobiť si výlet priamo na miesto diania? Hrad Windsor, na ktorom sa svadba uskutočnila, sa nachádza neďaleko Londýna v mestečku Windsor. Je to miesto, ktoré kráľovská rodina považuje za svoj domov a je obývaný už skoro tisíc rokov.

Hrad dal postaviť Viliam Dobyvateľ, aby mal pod kontrolou západný vstup do hlavného mesta. Hrad zaberá približne 13 hektárov a nachádza sa v ňom približne tisíc miestností. Medzi najkrajšie miestnosti patrí St George's Hall, Komnata Waterloo (Waterloo Chamber) a Kaplnka sv. Juraja (St. George's Hall), v ktorej si povedali svoje "áno" Princ HarryMeghan Markle za prítomnosti viac ako 600 ľudí.

Letenky do Londýna nájdete tu:

letenky do Londýna