Letenky do Londýna len za 17 eur

Už ste to počuli? Do Londýna môžete teraz letieť len za 17 eur! Tak to sa naozaj oplatí. Akciové letenky na január a február prináša Ryanair. Nečakajte, ponuka je limitovaná. 

Londýn je nepochybne najobľúbenejšou destináciou Slovákov. Nie je sa čomu čudovať. Londýn je vzrušujúce mesto, ktoré si vás omotá už pri prvej návšteve. Pamiatky, bohatá história, priateľská atmosféra, skvelá kuchyňa a množstvo zážitkov. 

Prehliadku Londýna môžete začať v Tower of London. Tisícročný hrad stojí na severnom brehu rieky Temža a jeho dejiny siahajú až do 11. storočia. Medzi TOP atrakcie Londýna patrí Buckinghamský palác, ktorý je najznámejším symbolom mesta a patrí medzi posledné stavby svojho druhu vo svete. 

Iný pohľad na Londýn si môžete dopriať z vyhliadkového kolesa London Eye. Táto atrakcia vás vyvezie až do výšky 135 metrov, odkiaľ budete mať parádny výhľad na mesto. Ďalšou povinnou zastávkou je Westminster Abbey. Toto miesto bolo dejiskom mnohých významných udalostí, ako korunovácia Viliama Dobyvateľa alebo kráľovnej Alžbety II. Pamiatka je tiež miestom odpočinku mnohých významných osobností Veľkej Británie. 

Letenky do Londýna z Bratislavy nájdete tu:

letenky londýn