Letenky do Eindhovenu za 36 eur

Veterné mlyny, tulipány, vodné kanály. Máte radi Holandsko? Poďte s nami do Eindhovenu. Letenky s odletom z Bratislavy teraz od 36 eur. 

Jedno z najväčších miest Holandska leží neďaleko hraníc s Belgickom a Nemeckom. Eindhoven je moderná metropola, v ktorej sa rozhodne nebudete nudiť. Často sa nazýva i ako "mesto svetla" a to po značke Philips, ktorá ho preslávila. V meste nájdete múzeá, kaviarne, cyklochodníky. Na bicykli sa tu dá túlať celý deň.

Zaujímavosťou je, že Eindhoven je najdôležitejším železničným uzlom Holandska, z ktorého smerujú vlaky do celej krajiny. 

Medzi najzaujímavejšie stavby mesta patrí Chrám sv. Kataríny, ktorý stojí priamo v centre mesta. Tak, ako Bratislava, aj Eindhoven má svoje UFO. Je ním stavba s futuristickým dizajnom - Evoluon, ktorá má tvar lietajúceho taniera. Evoluon je dielom spoločnosti Philips a slúži ako konferenčné centrum i reštaurácia. Ak hľadáte oddych, navštívte miesto Genner Parken, ktoré je ideálne pre šport a relax. Nachádza sa tu i múzeum Eindhoven Museem a archeologické múzeum. 

Najviac barov, kaviarní, reštaurácií a nočný život nájdete na ulici Stratumseind. Môžete si tiež urobiť výlet do okolitých miest - Amsterdamu (130 km) alebo Rotterdamu (111 km).

Letenky do Eindhovenu z Bratislavy nájdete tu:

Letenka do Eindhovenu z Bratislavy