Letenky do Eindhovenu v júni za 55 eur

Objavte centrum moderného dizajnu, technológií a piate najväčšie mesto Holandska. Lacné letenky do Eindhovenu z Bratislavy teraz za 55 eur. 

V cene letenky poskytuje Ryanair malú príručnú batožinu. Za príplatok si môžete so sebou vziať klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20 cm do 10 kg. 

Eindhoven je moderná metropola,  v ktorej sa rozhodne nebudete nudiť. Často sa prezýva "mesto svetla" a to vďaka značke Philips, ktorá Eindhoven preslávila. Nájdete tu múzeá, historické pamiatky a cyklochodníky. Na bicykli sa môžete mestom túlať celý deň. Eindhoven sa tiež stal inšpiráciou pre maliara Van Gogha, ktorý žil v neďalekom meste Nuenen. 

Obľúbenou zastávkou je Chrám sv. Kataríny, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta. Tak ako Bratislava, aj Eindhoven má svoje UFO, ktorým je futuristická stavba Evoluon. Evoluon je dielom značky Philips a slúži ako konferenčné centrum a reštaurácia. Eindhoven je tiež ideálný východiskový bod pre výlety do okolitých miest. Amsterdam je vzdialený cca 130 km a Rotterdam cca 111 km. 

Letenky do Eindhovenu z Bratislavy nájdete tu:

Letenka do Eindhovenu z Bratislavy