Letenky do Bologne z Bratislavy za 33 eur

Zaleťte si do nádhernej Bologne. Nádherné pamiatky, pohodová atmosféra a množstvo kulinárskych zážitkov. Letenky do Bologne s odletom z Bratislavy ponúka Ryanair už za 33 eur. 

V cene letenky je zahrnutá malá príručná batožina. Za príplatok si môžete so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20 cm do 10 kg.

Bologna sa môže popýšiť najstaršou univerzitou na svete, na ktorej študoval i slávny Umberto Eco. Bologna je najmä mesto mladých a jej ulice sú zaplavené študentmi. Aj vďaka tomu tu pulzuje vitálna energia a život plynie naplno. 

V Bologni sa nemusíte obávať ani nepriaznivého počasia. Mesto pretkáva až 35 km arkád, ktoré pokrývajú jeho väčšiu časť. 

Významným symbolom Bologne sú stredoveké veže Due Torri, ktoré sa prezývajú Asinelli a Grisanda. Z ich vrcholku budete mať nádherný výhľad na celé mesto. 

Ďalšou výhodou Bologne je, že je skvelým východiskovým bodom, ak chcete navštíviť Toskánsko. Môžete si požičať auto alebo kúpiť lístok na autobus a objavovať krásy tohto regiónu. 

Letenky do Bologne z Bratislavy a späť nájdete tu:

letenky bologna