Letenky do Berlína z Budapešti za 26 eur

Letenky do zimného Berlína s odletom z letiska v Budapešti kúpite teraz za skvelých 26 eur. Spoznajte jeho unikátnu históriu a navštívte zaujímavé miesta.

Berlín je mesto mnohých tvári, ktoré vás iste očarí. Na jeho prehliadku vám budú stačiť maximálne 2 dni. Najznámejšou pamiatkou Berlína je Berlínsky múr, ktorý je spomienkou na odvrátenú tvár mesta. Dnešný Berlín je však liberálny a cítiť tu priateľskú atmosféru na každom kroku. Stal sa významným centrom kultúry a umenia a je považovaný najmä za mesto mladých. 

East Side Gallery je najväčšia open air galéria na svete. Nachádzajú sa tu zvyšky Berlínskeho múru dlhé 1316 metrov. Môžete si tu zakúpiť suvenír v podobe kúskov múru. Centrom všetkého diania je námestie Alexanderplatz. Nachádza sa tu tiež ikonická televízna veža Fernsehturm, z ktorej budete mať nádherný výhľad na celé mesto. V blízkosti nájdete ďalšie pamiatky - Berlínsku katedrálu, Štátnu operu, Národnú galériu alebo múzeum NDR.

V Berlíne nájdete množstvo krásnych miest a zákutí. Môžete sa prejsť najznámejším parkom Berlína, ktorým je Tiergaten, ale za návštevu určite stojí aj Volkspark Friedrichshain, v ktorom sa nachádza i jazero.

Najnavštevovanejšími miestami sú Berandenburská brána a budova Ríšskeho snemu. Dostanete sa sem významnou ulicou Unter den Linden (Pod lipami), ktorá nesie názov podľa lipových stromov. 

Lacné letenky do Berlína z Budapešti nájdete tu:

letenky Berlín