Letenky do Berlína z Bratislavy od 38 eur

Lacné letenky zoženiete do Berlína počas celého leta a to už od 38 eur. Ryanair ponúka odlety priamo z letiska Bratislava. Stačí si už len vybrať správny termín a rezervovať letenku.

Berlín je priateľské mesto plné milých ľudí, výborného jedla a histórie na každom kroku. V ponuke teraz navyše nájdete akciové letenky, ktoré sa naozaj oplatia. Najlacnejšie letenky počas leta začínajú už na 38 eur a je si naozaj z čoho vyberať. Stačí kliknúť na odkaz nižšie a vybrať si správny termín. V cene letenky je navyše príručná batožina vrátane všetkých poplatkov. Letenky sú však v obmedzenom počte, preto nečakajte a využíte túto skvelú príležitosť.

Berlín je mesto, ktoré sa naozaj môže pýšiť svojou históriou. Najznámejšou pamiatkou je Berlínsky múr, ktorý rozdeľoval mesto do roku 1989. Od tých čias zažíva Berlín novú etapu a všetko sa v ňom výrazne zmenilo. Dnes je považovaný za liberálne mesto a významné centrum kultúry. Milujú ho cestovatelia, ktorí chcú spoznať zaujímavé miesta a pamiatky, ale tiež mladí ľudia túžiaci po zábave. V Berlíne to jednoducho žije cez deň i v noci. V srdci mesta nájdete krásne mestské parky, v ktorých si môžete oddýchnuť a kochať sa okolím. A čo by to bolo za návštevu Berlína, keby neochutnáte tradičnú nemeckú kuchyňu a svetoznáme pivá.

Najlacnejšie letenky sú v termínoch: 13. - 20. jún, 22. - 27. jún, 16. - 20. júl, 16. - 29. august

Lacné letenky do Berlína z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Berlín