Letenky do Benátok za 28 eur

Navštívte s nami Benátky! Romantické uličky, gondoly, bohatá história a úžasné miesta. Spiatočné letenky do Benátok z Budapešti sú teraz v ponuke za 28 eur.

Mesto na vode pretkáva asi 610 kanálov a 400 mostov, ktoré spájajú jednotlivé brehy. Aj preto je mesto prezývané ako "mesto na vode" alebo "mesto kanálov". Najdlhší kanál je Grand Canal, ktorý lemuje viac ako 170 historických monumentov.

Historickým centrom Benátok je Námestie sv. Marka (Piazza San Marco). Nachádzajú sa tu významné budovy a pamiatky ako Bazilika sv. Marka, Dóžov palác, zvonica, knižnica Marciana a veža Torre dell'Orologio. Vedeli ste, že v Benátkach narazíte na najväčší počet holubov na meter štvorcový? Holuby patria medzi turistické lákadlá, ale pre Benátky sú veľkou dilemou, keďže ich počet z roka na rok pribúda.

Letenky Benátky

Letenky do Benátok za skvelé ceny ponúka Ryanair. Najlacnejšie letenky začínajú už od 28 eur. Odlet je z letiska v Budapešti a prílet na letisko Treviso, ktoré sa nachádza asi 30 km od Benátok. Do centra Benátok sa dostanete jednoducho pravidelnými autobusovými linkami, ktoré premávajú z letiska alebo vlakom. Môžete tiež využiť taxíky, ktoré sa nachádzajú hneď pred príletovým terminálom.

Letenky Budapešť - Treviso a späť nájdete tu:

letenky Benátky z Budapešti