Letenky do Alicante od 37 eur

Chcete si dopriať krátky výlet k moru a navyše za výbornú cenu? Zaleťte si do Alicante. Spiatočné letenky s odletom z Viedne začínajú už od 37 eur. 

Letecká spoločnosť Laudamotion zaradila do svojej ponuky na november 2019 až marec 2020 lacné letenky do slnečného Alicante. Využite tiež zľavový kód PECKYOKT10, ktorý vám zaistí zľavu 10 eur na objednávku. 

Alicante je nádherná prímorská oblasť v Španielsku, ktorá sa môže pochváliť historickými pamiatkami a krásnymi plážami, ktorých brehy obmývajú vody Stredozemného mora. 

V Alicante sa nachádza jeden z najväčších skvostov Španielska a dokonca i celej Európy, ktorým je stredoveký hrad svätej Barbory. Pevnosť sa týči na najväčšom kopci nazývanom Mount Benacantil a ide skutočne o majestátnu stavbu. Vďaka skvelej polohe budete mať z tohto miesta úžasný výhľad na okolité panorámy. Zaujímavosťou je, že pokiaľ sa na hrad pozeráte z pláže El Postiquet, pripomína ľudskú tvár známu ako "Moor Head". 

Srdcom celého Alicante je najrušnejšia tepna v meste - promenáda La Explanada de España. Elegantnú promenádu tvoria dlaždičky symbolizujúce vlny a lemujú ju palmy. Prechádzka po promenáde je tak veľkým zážitkom. Natrafíte tu na rozmanité obchodíky, reštaurácie, prístav a nádherné výhľady na more. 

Letenky do Alicante z Viedne nájdete tu:

letenky Alicante