Letenky do Alghera od 16 eur

Vydajte sa na Sardíniu s letenkami už od 16 eur. Biely piesok, tyrkysové more a romantické uličky. Letenky na Sardíniu z Bratislavy prevádzkuje Ryanair.

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina a všetky poplatky. Termíny sú v ponuke na február až marec 2020. Využite zľavový kód PECKYJAN10 a získajte zľavu 10 eur z ceny letenky.

Srdcom Alghera je jeho historické centrum, ktoré je plné reštaurácií, barov a je nádherné v každom ročnom období. Je to živé mesto, ktoré je dokonalou kombináciou prímorského a kultúrneho strediska.

Medzi najväčšie atrakcie mesta patria zlaté morské múry pochádzajúce zo 16. storočia. Pozdĺž nich sa tiahne promenáda, odkiaľ sa vám naskytnú úžasné výhľady. 

Obľúbenou zastávkou je Katedrála Campanile, nazývaná i Katedrála Svätej Márie. Stavba vyniká svojou vežou a gotickou bránou. Jedným z najkrajších kostolov je Chiesa di San Francesco zo 14. storočia. Kostol bol pôvodne v gotickom štýle, neskôr ho prestavali na renesančný. 

Ďalšou skvelou atrakciou je plavba do jaskyne Nettuno, ktorá sa nachádza v oblasti Capo Caccia. Cestou môžete navštíviť Porto Conto s nádhernými plážami Mugoni a La Stella. 

Letenky na Sardíniu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky sardínia alghero