Letenka na Seychely už za 457 eur

Seychely sú čarovný ostrov, na ktorom zažijete tú pravú exotickú dovolenku. Úžasné pláže, krásna príroda alebo kúpanie vo vodopádoch. Letenky na Seychely s odletom z Viedne teraz kúpite už za 457 eur.

Seychely predstavujú pre mnohých dovolenku snov. Ležia v západnej časti Indického oceánu v blízkosti Madagaskaru. Rozprestierajú sa na približne 115 ostrovoch a menších ostrovčekoch. Turizmus sa sústredí najmä na ostrovoch Mahé, Prasle a La Digue. Mahé je hlavný a zároveň najväčší zo všetkých ostrovoch. Nachádza sa tu medzinárodné letisko a hlavné mesto Victoria. Sever ostrova je hornatý a ideálny najmä na turistiku. Juh je zase vhodný na kúpanie, potápanie alebo šnorchlovanie. Seychely sú známe najmä svojimi dokonalými plážami. Tie najkrajšie sú Beau Vallon, Petit Andé a Anse Souillac, ktorá je obklopená škoricovými plantážami.

Seychely ponúkajú naozaj všetko a to i pre tých najnáročnejších. Tropická zeleň, biele pláže, azúrové more, kopce ideálne na túry, luxusné rezorty a služby. I keď sú Seychely turistami veľmi vyhľadávané, stále si zachovávajú svoj panenský obraz a takmer nedotknutú prírodu.

Letenky na Seychely z Viedne nájdete tu:

lacné letenky seychely