Letenka do Dubaja z Viedne za 309 eur

Skočte si po super zážitky do Dubaja. Mesto mnohých superlatívov ponúka toho naozaj veľa. Letenku do Dubaja s odletom z Viedne kúpite už za 309 eur.

Ak si chcete užívať slnko, teplo a more i v tomto ročnom období, Dubaj je určite správna voľba. Dubaj je k nám najbližšou destináciou, kde sa môžete zohriať i v tomto čase. Je synonymom luxusu a prepychu, ale napriek tomu je dostupný pre všetkých, ktorí si chcú užiť skvelú dovolenku za rozumnú cenu a to obzvlášť vtedy, keď sú v ponuke akciové letenky. Dubaj ponúka všetko, čo si len môžete priať a to skvelé počasie, úžasné more, pláže a množstvo aktivít pre voľný čas, zábavu alebo nakupovanie.

Dubaj patrí k Spojeným arabským emirátom a leží na Arabskom polostrove. Dubaj je mestom mnohých superlatívov, ktoré zažíva obrovský rozmach. Všetko je tu opulentné, drahé a "naj". Nájdete tu obrovské mrakodrapy, luxusné nákupné centrá, tie najlepšie hotely a zábavné parky.

Neoficiálnym symbolom Dubaja sa stal hotel Burj Al Arab Jumeirah v tvare plachetnice, ktorý si zveční azda každý turista. Stojí na umelo vybudovanom ostrove asi 15 km od centra. Hotel má päť hviezdičiek, ale pre svoj luxus sa považuje za prvý sedem hviezdičkový hotel na svete. Týči sa do výšky 321 metrov, vďaka čomu patrí k najvyšším hotelom sveta.

Dubaj je obľúbeným miestom i pre rodiny s deťmi. Svoje ratolesti môžete zobrať napríklad do najväčšieho zábavného parku IMG Worlds of Adventure alebo Legolandu. Ak im chcete dopriať skutočný zážitok, určite ich neváhajte zobrať do najväčšieho akvária na svete, ktoré sa nachádza v nákupnom centre Dubai Mall. Pre svoje rozmery sa dokonca umiestnilo na prvom mieste v Guinnesovej knihe rekordov.

Letenky do Dubaja nájdete tu:

letenky do Dubaja